NAJBLIŻSZY KURS

W trosce o nas wszystkich #zostańwdomu w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związana z wirusem COVID-19 informujemy, że od dziś przez najbliższe dwa tygodnie zostały w naszej szkole jazdy wstrzymane zajęcia praktyczne czyli jazdy.
Teorii uczymy się w domu.
Biuro nieczynne do 29.04.2020

Wstępnie najbliższy termin kursu 30.03.2020 godz 16.00. Wykłady w układzie popołudniowym czyli 16.00-20.30 od pon do pt. Oczywiście o ile uda się odrobinę unormować sytuację.

W związku z dużym zainteresowaniem możliwością zapisu i nauki części teoretycznej w domu zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Biuro czynne zdalnie 🙂
Jesteśmy do waszej dyspozycji codziennie od rana do wieczora /7-22/ pod nr telefonu 604 077 357

Obraz może zawierać: samochód, niebo, chmura i na zewnątrz

TEORIA W DOMU bez konieczności udziału w wykładach

teoria-w-domu

Możliwość samodzielnej nauki części teoretycznej przy pomocy specjalnego pakietu dzięki któremu zalogujesz się i będziesz mógł/mogła uczyć się w dogodnym dla Ciebie czasie przy swoim komputerze. Po opanowaniu materiału będziesz mógł/mogła zdać teoretyczny egzamin państwowy w WORDzie a do naszej szkoły wrócić tylko na zajęcia z pierwszej pomocy i część praktyczną czyli jazdy, które dostosujemy do Twoich możliwości czasowych. W razie pytań lub trudności w opanowaniu poszczególnych zagadnień np. skrzyżowania zapraszamy w ramach pakietu gościnnie na wykłady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *